O nas

 • Bawialnia Będzin

  Wielopoziomowy obiekt mieszczący się w Będzinie przy ul. Sportowej 4 (Ośrodek Sportu i Rekreacji) w pobliżu Strefy Aktywności Rodzinnej oraz skateparku.

  Budynek wyposażony jest w nowoczesne i w pełni bezpieczne urządzenia zabawowe dostosowane do potrzeb dzieci do 11. roku życia. Wszystkie sprzęty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

  Dzięki wesołej kolorystyce i licznym elementom zręcznościowym na pewno przypadną do gustu najmłodszym mieszkańcom Będzina.

 • Na parterze w strefie zabaw dla najmłodszych dzieci w wieku do lat 4 na maluchy czekać będą kolorowe jeździki, basen z piłeczkami, zjeżdżalnia, zestaw dużych klocków, tunel gąsienica i domek do zabaw.

  Miejsce to zostało doposażone w hiperbloki, tablice oraz grzybek manipulacyjny, rozwijający umiejętności poznawcze najmłodszych uczestników zabaw. To miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, gwarantujące im ciekawą i bezpieczną zabawę, rozwijające równocześnie ich wyobraźnię i kreatywność.

  Sala zabaw dla dzieci starszych w wieku od 5 do 11 lat wyposażona jest w trzypoziomową zabawową konstrukcję z przeszkodami o powierzchni ponad 100 m kw. Kolorowe zjeżdżalnie, podejścia, piramidy, przejścia wiszące, podesty i inne atrakcje zapewnią niezapomniane przeżycia wszystkim odwiedzającym bawialnię dzieciakom. Są tam także
  trampoliny, równoważnie i wiszące mosty pomagające rozwijać sprawność ruchową i ćwiczyć zmysł równowagi.

 • Sala zabaw dla dzieci starszych

  Dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat, sala wyposażona jest w trzypoziomową zabawową konstrukcję z przeszkodami o powierzchni ponad 100 m kw.

  Kolorowe zjeżdżalnie, podejścia, piramidy, przejścia wiszące, podesty i inne atrakcje zapewnią niezapomniane przeżycia wszystkim odwiedzającym bawialnię dzieciakom. Są tam także trampoliny, równoważnie i wiszące mosty pomagające rozwijać sprawność ruchową i ćwiczyć zmysł równowagi.

 • Czas beztroskiej zabawy

  W takim miejscu upływa bardzo szybko!

  Jeśli któreś z dzieciaków poczuje się zmęczone, może chwilę odpocząć w ciekawie zaaranżowanej sali kinowej. Wszystkie konstrukcje i elementy zabawowe w bawialni spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Cała przestrzeń jest więc przystosowana do zabawy dla najmłodszych.

 • Opiekunowie

  W oczekiwaniu na dzieciaki będą mogli napić się kawy lub herbaty w przytulnej kawiarence.

  Dla wygody wszystkich odwiedzających bawialnię funkcjonuje także szatnia, gdzie można zostawić wierzchnie okrycia oraz obuwie, aby potem móc oddać się nieskrępowanej, wspaniałej zabawie.

  W trosce o zdrowie dzieci w osobnym pomieszczeniu zamontowano także suszarki do włosów, które będą niezwykle pomocne po zakończonej wesołej zabawie. Pomyślano
  również o wózkarni, aby ułatwić życie rodzicom przywożącym swoje pociechy w wózkach oraz o przewijaku dla najmłodszych.

 • Urodziny

  W bawialni można będzie także urządzić przyjęcie urodzinowe w specjalnie do tego celu przeznaczonych boksach.

  To dodatkowa atrakcja często wybierana przez rodziców, chcących ciekawie zagospodarować ten wyjątkowy dzień i sprawić przyjemność swoim pociechom.

  • Powierzchnia

   Posiadamy trzypoziomową zabawową konstrukcję z przeszkodami o powierzchni ponad 100m2

  • Bezpieczeństwo

   Wszystkie konstrukcje i elementy zabawowe w bawialni spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

  • Pokoje Zabaw i Atrakcje

   Posiadmy 4 pokoje zabaw oraz ponad 120 atrakcji !

  • Strefa dla wózków

   Wydzielono specjalną strefe w której rodzice mogą przechować wózki na czas pobytu w bawialni.

  • Kawiarnia

   Dla rodziców czynna jest kawiarnia w której można napić się zimnych lub ciepłych napojów.

  • Organizacja urodzin

   Posiadamy 3 wyodrębnione pokoje do organizacji urodzin.

 • Kilka zdjęć z urodzin